Šéfová a kurátor Hidden Gallery na stopě po více i méně skrytých jménech, místech a dílech současné umělecké scény. Rozhovory s umělci, umělkyněmi a všemi, kdo mají co říct o jejich práci, motivaci, myšlenkách nebo o tom, jestli mají na vernisážích radši chlebíčky nebo foie gras. Nové díly nárazově a organicky, podle toho, kdy přijde inspirace.

Spousta zásadních věcí na světě existuje ve trojicích. Tři veteráni, Bee Gees, smrt, láska, chcaní, Florenc, Gotham, Traum a nově už i díly Hidden podcastu. Hostem nejnovější epizody byl ilustrátor, hudebník a kamarád Tomáš Motal, se kterým jsme si povídali třeba o jeho začátcích v dětském sboru, Freddiem Mercurym, půjčovnách VHSek, zpívání cestou z hospody, koncertní euforii nebo fototuristice. Trochu unavený rozjezd, o to lepší dojezd. A když budete chtít nějaké Tomášovy věci vidět, není nic jednoduššího než zavítat k Hidden vitrínkám do vestibulu metra Florenc, kde do konce června najdete jeho výstavu.


Další díl Hidden podcastu se studentem, malířem, zpěvákem a digitálním věrozvěstem Martinem Kolářem o začátcích na AVU, oscilací mezi digitálem a klasikou v kresbě i v hudbě, o NFTčkách, starých mistrech, Kurtovi Cobainovi a Jirkovi Kornovi.První slavnostní (a možná trochu rozpačitý) díl Hidden podcastu s umělkyní, milovnicí koček a sběračkou větví Annou Ruth o lese, umění, romantizaci duševní nepohody, životě ve městě nebo potřebě vést si deníky

Bořivojova 106
Praha 130 00
Czech Republic


︎    ︎